Yarım Camlı Bölme

Yarım camlı bölme duvar, ofislerinizde ve bürolarınızda desenli fırsatları ile bir bütünlük oluşturmanıza olanak sunan sistemlerdir. Yarım camlı bölmeler ahşap ve cam döşemeleri ile ofisinize dekorasyon anlamında oldukça şık bir görünüm sunacaktır.

Sunduğu şıklık ve başarıya odaklı kullanımı ile pek çok farklı sektörde hizmet veren firmaya en uygun yarım camlı bölme sistemleri hizmetini sunuyoruz. Birçok farklı renk seçeneği ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanımların garantini veriyoruz. Yerden 80 – 90 santimetre kadar olan bir bölüme sahiptir. Dolgu malzemesinden oluşur. Üst bölümde cam kullanılmaktadır. Yarım camlı bölme üniteleri ile geniş ofis alanlarında ferah bir çalışma ortamının kapılarını aralamaktadır. Bu durumu çok daha kolay bir hale getiren firmamız sayesinde müşterilerimiz ofislerinde gayet rahat bir şekilde çalışmalarını sürdürebilmektedir.

İç ve dış ortamlarda mevcut olan sesi büyük ölçüde yalıtmaktadır. Bundan dolayı odalar arası duvarlarda da bu bölme sistemlerinin tercih edilebilir olduğunu söyleyebiliriz. Çalışma odalarının arasında kullanılabilir. Hem çalışanların birbirleri ile göz temasını koruması açısından da avantaj sunacaktır. Odalarda konuşulanların özel bir halde kalmasını da sağlayabilecek bir sistemdir.

Ana duvarlarda tercih edilen bu bölme, üniteleri sayesinde ofis çalışanlarının verimli bir şekilde çalışmasını daha kolay ve rahat bir hale getirebilir. Işık geçişi de sağlanabilir. Çalışma alanlarında karanlık bir atmosferin oluşması ihtimal dahi olmaz. Gündüz saatlerinde bile yapay ışık kaynakları kullanılması gerekli görülen karanlık ofis ortamlarının daha aydınlık bir hale gelmesine zemin hazırlayan bir sistemdir.

Yarım Ahşap Cam Bölme Duvar Nedir?

Ofis mobilyalarının ve ofis araç gereçlerinin yaslanabileceği kadar sağlam bir yapının var olması gerekir. Bunun için yarım camlı bölmeler gayet uygundur. Bu şekilde iç ve dış bölümde yüksek mukavemetli yapısal bir alan oluşturur. Bu durumun oluşmasına gayet başarılı bir şekilde zemin hazırlar. İstenen hemen her kapı seçeneğine de sahiptir. Çeşitli modeller doğrultusunda tercih edilebilir. Bu bölme sistemleri, ofis tasarımına önem veren bireyler tarafından sıklık ile tercih edilir. Ofisin nasıl göründüğü müşteriler açısından da önemli bir ayrıntı olduğu için firma algısının olumlu ve pozitif bir şekilde oluşması açısından ciddi ölçüde önem arz etmektedir.

Yukarıda yarım camlı bölme sistemlerinin çeşitlilik gösteren özelliklerinden ve bu özellikler ışığında bulunan avantajlarından bahsetmiş olduk. Bahsini de yaptığımız üzere oldukça büyük imkanların oluşmasına zemin hazırlayan bir uygulama olduğu için özellikle de çalışma alanlarında tercih edilmektedir. Bu çalışma alanlarının başında ise ofisler gelmektedir. Ofislerde çalışma durumlarından daha verim alınması açısından, ortamın daha şık ve motive edici olması açısından, ses yalıtımının en iyi şekilde yapılması açısından yarım camlı bölmenin avantajlı durumları göz ardı edilmiyor. Bu özelliklerin ve avantajların farkında olan bir firma olduğumuz için bunları eksiksiz bir şekilde müşterilerimiz ile buluşturmaya önem veriyor, özen gösteriyoruz. Siz de eğer bizler ile aynı düşünce paydasında buluşuyorsanız, bu konuda profesyonel bir hizmet almayı amaçlıyorsanız en doğru adreste bulunuyorsunuz. Sizlere profesyonel bir şekilde yardımcı oluyor, uygulamaların avantajlı fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmanız adına her daim çalışmalarımızı sürdürüyoruz.