Çıta Pano Yapımı

 

Çıta Panoların Özellikleri

Birçok hammaddeden yapılabilecek olan çıta pano, genel itibari ile ahşap, stopiyer, kristal ve antijot olarak çeşitlere ayrılabilmektedir. Ahşap çıta panolar için yapım aşamasında seçtiğiniz renk ile montaj gerçekleştirilebilirken; kristal ve diğer hammaddelerden yapılan çıta panolar montaj sonrası da dilediğiniz renk ile canlandırılıp boyanabilmektedir.

Çıta panolarımız, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Sıcak havalarda nemden etkilenmezler. Boyanabilir dekoratif bir çıta pano kullanılıyorsa akma ve dökülme yapmayacaktır. Sudan etkilenmezler ve kolaylıkla ıslak bir bez ile silinebilirler.

 

Neden Duvar Çıtası Kullanmalıyız?

Ev dekorasyonunda mobilyalar ve dekoratif eşyalar ön planda olsa da, arka fonda duvarlar; bir odayı göz alıcı yapabilecek yetkinliğe sahiptir. Kapılar için geçerli olan kemerli girişler ve duvar renklerinin yanı sıra, duvarlarda kullanılacak olan çıta panolar da tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanıza olanak tanır.

Hem dekoratif bir duruş sergilerken, hem de mobilyalarınızın stiline uygun olarak farklı model, şekil, renk ve malzemeden yararlanılarak imalatı gerçekleştirilen çıta panolar; odalarınıza ve evinize yansıtmak istediğiniz ambiyansı kolaylıkla size sunacaktır.

Aslında arka planda kalan duvarların, çıta panolar sayesinde nasıl da bir odayı ferah ve can alıcı gösterdiğine inanamayacaksınız.

 

Çıta Panoların Boyutları

İster kendiniz ölçümlerinizi gerçekleştirip bize ulaştırabilir, isterseniz bize ulaşarak uzman ekiplerimizde yardım talep edebilirsiniz. Dileğinize ve isteklerinize yönelik bir çalışma ile sizleri memnun edebileceğimize eminiz.

 

Çıta Pano Kullanım Önerileri

 

Dekoratif çıta panolar, aslında ev içinde birçok alanda kullanılabilir. Tek yapmanız gereken hangi modellerin ev dekorasyonunuza daha uygun olacağını bize bildirmenizdir. Böylece uzman kadromuz ile düşüncelerinizi ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için işe dört elle sarılabiliriz.

Önerimiz, duvarlarınızı süsleyecek olan tabloların çıta panolar ile çok uyumlu olacağıdır. Bu şekilde odanız daha sade ama daha şık bir ambiyansa eşlik edecektir. Bu görüntü ile çıta pano dekorasyonumuz birleştiğinde, tasarım adına çok daha güzel bir sunum ortaya çıkacaktır.

 

 

 

 

Çıta Pano Modelleri

 

Dekorasyon açısından birbirine zıt iki farklı modelin uyumu çok az rastlanır. Bu konuda mobilya konseptiniz klasik ise gotik tarzda bir çıta pano odanıza ağır gelecektir. Bu açıdan, konseptinize en uygun modeli seçmek konusunda yardıma ihtiyacınız olması durumunda tasarım uzmanlarımız her daim bir telefon uzağınızda.

Çıta pano modelleri arasında en çok kullanılan konseptler; klasik, minimalist ve modern modellerdir.

Bu modellerin yanı sıra bohem, country ve gotik tarzlarda da çıta pano çalışmalarımız mevcuttur.

Tavan süslemelerinin aksine duvar süslemesi içinde tercih edilebilir olan çıta panolar; farklı dekoratif duvar tasarımları içinde ideal bir yöntem olabilir. Sevdiğiniz bir tablonun boyutlarına uygun olarak çerçeve şekilde monte edilebilirler. Aynı şekilde aynalar içinde çıta pano çalışmaları mevcuttur.