Çift Camlı Ofis Bölme

 

Oldukça modern bir görünüm sergileyen çift camlı ofis bölme, merkez alanlarında yeterli çalışma alanı bulunmayan ofisler için son günlerde oldukça revaçta olan bir bölme sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çift camlı ofis bölme, ofis mobilyalarınızın şıklığına çarpıcı bir perspektif katacak ve sadeliği ön plana çıkaracaktır. Uzman ekip kadromuz ile ofislerinize ideal bir bakış açısı kazandırmak için çalışıyoruz.

 

Çift Camlı Ofis Bölme Faydaları

 

Çift camlı ofis bölme sistemi için kullanılan cam panellerinin arasında mikro jaluzi kullanılmaktadır. Çift cam teknolojisi buton kumandalı olarak oldukça kullanışlı bir çalışma ortamı sağlayacaktır.

Bu sistem sayesinde, odanın içerisinden dışarısı rahatlıkla görülebilecek ancak dışarıdan içerisinin görülebilme imkânı olmayacaktır. Bu engelleme, ofislerinizin içinde kullanabileceğiniz kişisel çalışma odaları ya da toplantı alanları için ideal bir yer imkânı da sunacaktır. Bireysellik sağlamak açısından oldukça kullanışlı bir yöntemdir.

Çift camlı ofis bölme sistemlerinde kullanılan jaluziler de sıcak yaz aylarının yakıcı güneş etkisinden sizi koruyacaktır. Gün ışıklarının ofisinize kontrolsüz olarak yayılmasını engelleyecek ve ofis içindeki hava akış kalitesinin normal düzeyde kalmasına yardımcı olacaktır. Çift camlı ofis bölme bu özelliği sayesinde kalabalık toplantı odalarında ofislerinize avantaj sağlayacaktır.

Cam modül sistemlerinde özel olarak, alüminyum profiller ya da film kaplamalı modeller tercih seçenekleri arasında yer almaktadır.

Çift camlı ofis bölme sistemleri aynı zamanda çift cam teknolojisi kullanıldığı için ses geçirgenliğini önlemekte ve ısı yalıtımı yapmaktadır. Bu açıdan kullanışlı yapısı ile çalışma ortamlarının konforunu da yükseltmiş olacaktır.

 

 

Çift Camlı Ofis Bölme Özellikleri

 

Çift camlı ofis bölme, modern bir duruş sergilemesinin yanı sıra kolay kurulumu ile de tercih sebeplerinden biri haline gelmiştir. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda detaylandırılma yapılabilmekte olan çift camlı ofis bölme sistemlerimiz, kişisel kaygılarınıza çözüm sağlamak için gizliliğinize önem vermektedir.

Ayrıca çift camlı sistemlerde tercihinize göre ahşap plakalar ile detaylandırılma yapılabileceği gibi kumlu camda kullanılabilmektedir. Böylece dışarıdan gelebilecek olan darbelere karşıda dayanıklı bir yapısı olacaktır.

 

Ofislerinize ferah bir görünüm vermesinin yanında çift camlı ofis bölme, aynı zamanda güvenlik ve gizlilik adına hassasiyet çerçevesinde de hizmetlerinize uyum sağlayacaktır.

Firmamız sürdürülebilir enerji odaklı çift camlı ofis bölme sistemleri ile hem ekonomiye katkı sağlayarak hem de çevreye ve ekolojiye karşı da duyarlı bir sistem inşa etmeyi amaçlamaktadır. Enerji verimliliğini en üst düzeyde tutarak doğal kaynak kullanımını da en aza indirgemeyi hedeflemekteyiz.

Çift camlı ofis bölme sistemlerimiz ile, misafirlerinize yönelik olarak kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartmak bizim görevimiz.