Çelik Asma Kat Yapımı

Çelik asma kat yapımı, inşa edildiği tesise ilave bir ekstra alan kazandırır. Farklı ölçülerde üretilmesi mümkündür. İhtiyaç ve gereksinim halinde kolay ve rahat bir şekilde sökülebilmektedir. Farklı bir yere tekrardan kurulabilen sistemler olduğu için farklı avantajları kullanıcılarına sunar. Çelik asma kat yapımı, dikkat gerektiren bir uygulama olduğu için avantajların eksilmemesi adına çalışmaların profesyonel bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir.

Çelik asma kat yapımı, genel olarak üretim, depo, dağıtım ve bunlar gibi tesislerde uygulanmaktadır. Çalışma verimliliğini arttırmak amacı ile uygulaması gerekli görülen sistemlerdir. Tesisinizin ihtiyaçlarına göre tasarımı gerçekleştirilmektedir. Tesisinizin mevcut durumlarda kullanılmayan atıl alanlarda yüksek derecede fayda elde edilmesine olanak sunar. Tesisin üst kısmında oluşturulması mümkün olan, alçak tavanlı alanları kapsamaktadır. Genel anlamda etrafı tam anlamıyla çevrilmemektedir. Açık halde bırakılır. Ayrıca uygulanan taşıyıcı çelik direkler minimum sayıya düşürülmektedir. Alt kısımlarda kalan alanlarda ise en iyi şekilde faydalanma amaçlanmaktadır.

Asma Kat

Öncelikli olarak uygulanacak olan alan ile ilgili detayların incelenmesi, ne yapılması gerektiğine planlı bir şekilde varılması gerekiyor. Uygulamanın gerçekleştirileceği noktada elde edilen bilgilerin ardından uzman ekip, hesaplamaları gerçekleştirecektir. Talepler ise bu doğrultuda projelendirilir. Estetik görünümü ön planda tutmak esas olmaktadır. Kullanışlı ve sağlam yapıların üretimi önem arz etmektedir. İmalatın neredeyse her aşamasında yapılan kontroller ile ürünlerin kalitesi güvence altına alınmaktadır.

Asma Kat Modelleri

Asma kat, beton kolonlara ya da tavan kirişlerine monte edilerek kurulumu gerçekleştirilmektedir. Kurulacak olan alanda beton, kolon veya taşıyıcı direklerin bulunmaması halinde çelik direkler ile taşınacak kapasitede üretim net bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tavan destekli, kiriş destekli, kolon destekli gibi modeller sunulabilmektedir. Tam anlamıyla talebe yönelik özel tasarım ve projelerin oluşturulması da gayet mümkündür.

Çelik asma kat yapımı; uygulanacak alanların büyüklüğüne göre kullanılacak malzemelerin miktar yükünü baz alarak fiyatlandırılmalar gerçekleştirilmektedir. İş yük hali de fiyatlandırılma noktasında belirleyici faktörler olmaktadır. Talebe yönelik keşifler yapılır ve ardından fiyat sunulur.

Biz firma olarak uzun süreden bu yana bu alanda hizmetlerimizi sunmaya devam ederken en iyi şekilde sonuç elde etmeyi amaçlıyoruz. Çelik asma kat yapımı hususunda dikkatli bir şekilde adımları gerçekleştirip uygulamaları sağlıyoruz. Çelik asma kat yapımı ile ilgili uygulama fırsatlarından faydalanmayı istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey bizlerle iletişime geçmektir. Daha sonrasında anlaşmanın sağlanması halinde kısa süre içerisinde çalışmalara başlayıp sizlere isteklerinizi sunabiliriz.