Güntaş Yapı Tasarım Ve Temel Değerlerimiz.

Vizyonumuz

Bireysel Ve Kurumsal Gelişimi Her Zaman Destekleyen, Aynı Zamanda Çevrenin Ve Doğal Kaynakların Korunması Hassasiyetini Gözeten, Yeniliklere Açık Uzman Kadrosuyla , Ülkemizi Alüminyum Ve Ofis Bölme, Ara Bölme Sistemleri, Büro Bölme, Ofis Tasarım, Camlı Bölme, Ofis Ve Büro Tasarımları, Ofis Bölme Sistemleri, Sektöründe Söz Sahibi Kılmak.

Misyonumuz

Ofis Bölme ,Ara Bölme, Büro Bölme Sistemleri ,Alüminyum Bölme Olarak Alüminyum Ekstrüzyon Sanayinde Sektöre Yön Veren Ar-Ge Çalışmaları , Teknolojik Donanımı Ve Tecrübeli Çalışanlarıyla Müşterilerine Daima En İyisini Sunmak İçin Çalışır.

Değerlerimiz:

Bizim Sermayemiz Bilgi Birikimimiz Ve Deneyimimizdir. Teknik Kaynaklarımız Ve Yüksek Motivasyonlu Çalışanlarımızdır. Bizim Öncelikli Amacımız, Karşılıklı Kazanç Olan Uzun Süreli İş İlişkileri Kurmak Ve Çevre İle Uyumlu Üretim İçin Çaba Sarf Etmektir.

İnsan Odaklı Yaklaşım

En Gelişmiş Ve Tam Otomasyonlu Bir Tesis Dahi İnsan Etkisi Olmadan Çalışamaz.  Biz  Üretimimizi İnsanlar İçin Yapıyoruz.  Ürettiklerimizi Yaşamın Her Yerinde Biz İnsanlar Kullanıyoruz.  Bu Nedenle Üretimimizin Her Evresinde İnsan Odaklı Düşünüyoruz.

Çevreye Saygılıyız.

Biz, Dünyanın %99 Geri Dönüşüm İmkânı Olan Bölme Duvar, Ofis Bölme, Ara Bölme, Büro Bölmesi, Ofis Bölmesi İşliyoruz.  Doğayla Dost, Çevreye Minimum Zarar Veren Bir Metal İle Çalışıyoruz.  Çevremizin Tüm Canlılar İçin Ne Kadar Önemli Olduğunu Biliyoruz.

Verimlilik

Bizim İçin Çalışmak İşe Gelip Gitmek Değil.  Biz Bugüne, Dünden Daha Fazla Ne Yapabiliriz Düşüncesiyle Başlıyoruz.  Bu Yüzden Verimsiz Çalışma Bizim İçin En İstenmeyen Durum.  Biz Çalışmalarımızda Verimi Ön Planda Tutuyoruz.

İş Birliği

Biz, İki Elin Sesi Olduğunu Biliyoruz.  Bireysel Başarıları Değil Ekip Çalışmasını Destekliyoruz.  Sinerjinin Değerli Olduğunu Düşünüyoruz.  Bu Nedenle, Yalnız Çalışanlarımızla Değil, Değerli Müşterilerimizle De İşbirliği Yapıyoruz.

Güven

Biz İnsanımızı Eğitiyoruz, Onlara Çalışırken İhtiyaç Duyacakları Bilgiyi A’dan Z’ye Öğretip Bütün Çalışanlarımızı Yetkin Birer Profesyonel Haline Getiriyoruz.  Bu Nedenle, Biz Bütün Çalışanlarımıza Çok Güveniyoruz.

Yenilikçilik

Biz Tadilat Dekorasyon Home Olarak  Çok İştahlıyız, Çok Hevesliyiz.  Elimizdekilerle Bir Türlü Yetinemiyoruz. Dünyadaki Ofis Bölme Duvar Ve Ara Bölme Sistemleri, Büro Bölme Sistemleri Üretimi Yapan Firmaların Teknolojik Ve Bilimsel Gelişmeleri Sürekli İzliyor, İnceliyor, Uyguluyor, Geliştiriyoruz. Bunu Bir Alışkanlık Haline Getiriyoruz.  Biz Yenilikçi Olmayı Çok Seviyoruz.

Dürüstlük

Biz, Güven Duymak Kadar, Güven Vermenin De Çok Değerli Olduğunu Düşünüyoruz.  Çalıştığımız İnsanlara Bu Güveni Verebilmek İçin, Dürüstlükten Hiç Taviz Vermiyoruz.

Kalite

Biz, Ürettiğimiz, Demontable Ofis Bölme, Bölme Duvar, Ara Bölme, Camlı Bölme Sistemleri, Büro Bölme Sistemleri Ve Ofis Bölme Sistemleri ,Büro Bölücü Panel Gibi Kalitesiz Ürünün Bir Firmaya Verilebilecek En Büyük Zarar Olduğuna İnanıyoruz.  Bu Bilinci Bütün Çalışanlarımızla Benimsiyoruz.  Bu Yüzden Üretimin Her Evresinde Kaliteden Hiç Ödün Vermiyoruz.

Gelişim

Kendimizi Yaşayan Bir Organizma Olarak Görüyoruz.  Her Canlı Gibi En Büyük Vasfımızın Devamlı Gelişmek Olduğunu Düşünüyoruz.  Bu Nedenle, Gelişimi En Basit Bir Doğal İhtiyaç Olarak Algılıyoruz.

Liderlik

Bizim Hedeflerimiz Büyük. Demontable Ofis Bölme Duvar Sistemleri Ve Bölme Duvar, Ara Bölme Sistemleri ,Büro Bölme, Ofis Dekorasyon, Gibi Ürünlerde Bizim Azmimiz Çok. Bizim Değerlerimiz Kuvvetli.  Bu Yüzden Gözümüz Her Zaman En Tepede. Türkiye’de Şirketimizin Alüminyum Bölme, Sektör Liderliği İçin, Avrupa’da Türkiye’nin Bölme Duvar, Ara Bölme, Alüminyum Bölme Ve Ofis Tasarım Sektörü  Liderliği İçin Çalışıyoruz.

Saygılarımızla