Modüller Bölme Duvar

Modüller bölme duvar, derzli ve demontable şeklinde ikiye ayrılarak değerlendirilmektedir. Ofis gibi ortamlarda gereksinime yönelik ayırma işlemlerine gerek duyulduğunu söyleyebiliriz. Bölme duvar sistemleri kullanılarak ofislerde bu gereksinimler sonlandırılabilmektedir.

Modüller bölme duvarlar, ofis ortamlarında büyük avantajlar sağlayan sistemlerdir. Ofis ortamının ihtiyaç duyduğu ses ve yangın kontrollerine de fayda sağlamaktadır. Tesisatlara geçiş ve erişimde onay, hızlı bir şekilde montaj, demontaj, düzenli ve bir o kadar da temiz bir çalışma ortamı oluşturmak üzere modüller bölme duvarların görevleri olduğunu söyleyebiliriz. Yumuşak bir yapısı ve klasik bir görünümü olduğu için gözü yormayan bir sistemdir. Montaj işlemlerinde büyük detaylara da gerek kalmadığı için hızlılık ve kolaylığı sağlayabilmektedir.

Modüller Bölme Duvarın Uygulanışı

Özellikle de çoklu ofis yerlerinde modüller bölme duvara ihtiyaç duyulduğunu söyleyebiliriz. Ofis yerleşimlerinde ve çağrı merkezlerinde son derece başarılı imkanlar sunmaktadır. Farklılaşan ofis gereksinimlerine göre profesyonel bir şekilde hazırlanarak montaj işlemlerine geçilebilmektedir. Modüller bölme duvar, en kapsam yüklü yerleşim ofis bölme sistemleri çözümlerinin başında gelmektedir. Her iki yüzeyine de cam ve kumaşlı panel uygulanabilir olması, en büyük özelliklerinden biridir. Bundan dolayı farklı avantajları beraberinde getirerek gayet yaşam standardını yükseltmektedir.

Bu bölme duvar sisteminde kalınlık isteğe bağlı bir şekilde değişkenlik göstermektedir. 80 mm ile 100 mm arasında farklı tercihlerde bulunulabilir. Daha çok ses ve izolasyon açısından özellikleri mevcuttur. Yalıtım malzemesi noktasında bu sistemlerden rahat bir şekilde faydalanılabilir. Ek cihazlar, yani kablolama sistemleri içerisinden geçebilmektedir. Bu kablolama sistemleri; panjur, kablo kanalları, erişim kontrolleri şeklindedir.

Bölme duvarlar noktasında bireylerin ve ortamların ihtiyaçları adına farklı sistemlerin tercih edilmesi mümkündür. Görsellik, özellik odağı, tekrar montaj edebilme şekli gibi özellikler göz önünde bulundurularak tercih yapılsa daha doğru bir adım atılmış olacaktır. Birden daha fazla mekan elde etmek ve sonra tekrar eski haline getirebilmek bu duvar modeli ile mümkündür. Çok kısa süre içerisinde ucuz ve pratik mekanlar elde etmek için modüller bölme duvar fırsatlar sunuyor.

Bu bahsetmiş olduğumuz avantajları elde etmek için bu alanda profesyonel bir şekilde montaj işlemlerini gerçekleştiren, müşterilerinin istek ve taleplerine bağlı kalarak hareket edebilen firmaları tercih etmekte fayda olacaktır. Aksi halde eksiksiz bir şekilde modüller bölme duvar avantajlarından faydalanmak zor olabilir.

Biz bu sektörde uzun süreden bu yana hizmetlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Yalnızca bu duvar modelinde değil daha pek çok konuda başarılı hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Bölme Duvar Çeşitleri

Bölme duvar çeşitleri kendi arasında farklı hallere ayrılmaktadır. Sabit ya da hareketli bölme duvar sistemleri, alüminyum ya da tamamı cam bölme duvar sistemleri, net buzlu veya renkli cam sistemleri, farklı renklerdeki profil, düz ya da eğimli bölme duvar sistemleri, menteşeli ya da sürgülü kapılı ve tamamı cam bölme duvar sistemleri gibi çeşitli bölme duvar sistemleri mevcudiyet göstermektedir.

Siz de eğer yukarıda bahsetmiş olduğumuz bölme duvar sistemlerinin özelliklerinden faydalanmak, yaşam standartlarınızın daha üst seviyelere taşınmasını sağlamak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizlerle iletişime geçerek bu avantaj dolu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.