Tam Camlı Bölme

Ofisiniz adına farklı tasarım kombinlerini gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Amacınız buysa eğer cam bölme sistemleri, tam camlı bölme sistemleri sizler için uygun özelliklere sahiptir. Bunun için üzerinde yoğunlaşılması ve cam bölme sistemleriyle alakalı detaylı bilgi birikiminin olması gerekiyor. Eğer özellik yönünden cam bölme sistemlerinin kullanımı sizler için çok daha uygun haldeyse ofisinizi tam camlı bölme sistemlerinden faydalanarak bölebilir, tasarlayabilirsiniz. Cam bölme sistemleri ile ortamınızı yeni ve şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu durumda ziyaretçilerinizin dikkatini de çekebileceksiniz.

Cam bölme sistemlerinin arasında en şeffaf halde bulunanlardan biri tam camlı bölme sistemleridir. Yatayda profil olmayan tavana kadar camlı bölme sistemleri anlamıyla gerçekleştirilmektedir. Bu bölme sistemi, genel olarak dar ofislerde ya da büyük ofislerde yöneticiler tarafından tüm çalışanları daha dikkatli ve net bir şekilde takip etmek amacı ile kullanılıyor.  Şeffaf bir görünüm imkanı sunuyor. Tam camlı bölme sisteminin iki farklı çeşidi bulunuyor. Bunlardan en çok tercih edilenin ise yerden tavana dek cam halde bulunan bölmeler olduğunu söyleyebiliriz. Bu bölme sisteminde yalnızca yerde ve tavanda profil tercih edilir. Diğer yerlerde ise alüminyum tercih edilmez. Cam cama birleşmesinden faydalanılır. Sade ve şık bir görüntüsü mevcuttur. Camlar şeffaf haldedir. dilendiği zaman camlara film ya da logo uygulaması da gerçekleştirilebilmektedir.

Tam Camlı Bölmenin Uygulanışı

Bu cam bölme sistemi tam anlamı ile çağrı inşaat patentli üzerine kayıtlı ise ve tüm kalite belgeleri alınmış temelde sağlamlık mevcuttur. Taşınabilir bir yapısı da bulunmaktadır. Bu bölme sistemlerinde montaj yapılırken öncelikli olarak lazer ile yer – tavan arasına eşit mesafelerde alüminyum profili yapılır.

Bir diğer sistem ise demotabl tam camlı bölme sistemleridir. Bu sistem diğer bahsetmiş olduğumuz sisteme göre daha kalın haldedir. Ses ve ısı yalıtımı yönünden diğer sisteme göre daha kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu bölme sisteminde çift taraflı olarak camlar giydirilir. Çift camın arasına jaluzi uygulanabilir. Bu da görsellik açısından daha kullanışlı avantajlar sunar. Çift camlı demontable ofis cam bölme sistemlerinde ise profil kalınlığı değişkenlik göstermektedir.

Tam camlı bölme sistemlerinin yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere pek çok farklı avantajı ve faydası mevcuttur. Bu avantajlardan faydalanabilmek için iyi bir şekilde hizmet almak gerekiyor. Bu sektöre duyulan ihtiyaç ve gereksinim her geçen gün artış gösterdiği için bölme sistemleri konusunda hizmet sunan firmalarda da büyük artışlar gözlemleniyor. Bu doğrultuda iyi bir firma tercihinde bulunup anlaşma sağlamak daha güç olabiliyor.

Biz firma olarak uzun süreden bu yana bu alanda hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Yalnızca tam camlı bölme hizmetlerimizde değil, diğer bütün hizmetlerimizde kaliteden taviz vermeden hareket ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin istek ve taleplerini merkezi noktamıza alıyoruz.

Siz de eğer bizler gibi profesyonelliğe, kaliteye ve tecrübeye önem veriyorsanız en doğru adreste bulunduğunuzu kendinize hatırlatabilirsiniz. Tam camlı bölme, yarım camlı bölme gibi hizmetlerimizden faydalanmayı arzu ve temenni ediyorsanız en kısa sürede bizlerle iletişime geçerek detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizler sizlerin yanında olmaya, hizmeti yaşamınıza aşılamaya devam ediyor olacağız.