Derzli Ofis Bölme

 

Derzli ofis bölme, şık ve zarif tasarımlar ile ön plana çıkmaktadır. Duvar sistemleri arasında hem seçenek ve tasarım olarak hem de ses yalıtım özelliğini bünyesinde barındırdığı için ofisler, bürolar ve toplantı salonlarının vazgeçilmez temel taşlarından biridir.

Büyük bir ofis merkezinin, alanlara ayrılması ve toplantı salonlarının sessizlik hâkimiyetinde sürdürülebilmesi için tercih edilen derzli ofis bölme, istenilen derinlikte, modelde ve renkte üretilebilmektedir. Bu konuda ihtiyaçlarınızı ön planda tutan firmamız, amaçlarınıza hizmet ederek çalışma ortamlarınızda sessizlik ve sükûnetinizi sağlamak açısından size katkı sağlayacaktır.

 

Derzli Ofis Bölme Özellikleri ve Faydaları

 

Derzli ofis bölme sisteminde montaj için herhangi bir çivi ya da vida kullanılmaz. Geçme özellikli plakalar ile monte edilen derzli ofis bölme, bu özelliği ile oldukça estetik bir bakış açısına sahiptir. Ortam görselliği açısından da karakteristik ve zengin görünüm sunacaktır. Derzli ofis bölmelerin dış görünümü tamamen kaplama bir görünümdedir.

İhtiyaç ve isteğe yönelik olarak derzlerin derinliği özel olarak üretilebilir. Genel olarak minimal bir duruşu vardır. Derzli ofis bölme, her renk aralığında minimalist bir duruş sergileyecektir. Böylece ofislerin daha ferah ve canlı olabilmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

Dilediğiniz gibi ofis mobilyalarınızın rengine uyum sağlayacak derzli ofis bölme sistemlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Görünümün ön planda olduğu derzli ofis bölme, ses yalıtım özelliğine sahip olması açısından ofisler dışında, aynı zamanda da sinema ve kültür odaklı merkezlerde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Derzli ofis bölme sistemlerini tercih etmeniz için bir diğer sebep ise, derzlerin arasında yer alan boşlukların aydınlatma ve network hizmeti için oldukça elverişli olmasıdır. Derz boşlukları 6 milimetre kadar olabilmektedir. Bu boşluklar istenilen tesisatın taşınabilmesi için yeterli düzeyde malzemeyi saklamak için yeterli olacaktır.

 

Derzli Ofis Bölme Yapımında Kullanılan Malzemeler

 

Derzli ofis bölme yapımında derzli ahşap paneller kullanılmaktadır. Ahşap paneller ile kaplanan duvarlarda; mdf ya da laminat kullanılabilir. Kaplama yapay ya da doğal ahşap kullanılarak da yapılabilir. Bir ya da birden fazla şerit bölüm ile detaylandırılabilir. Derz kenarlarının 2 milimetre ve daha küçük olması panel montajı sonrası, istenildiği zaman yeniden sökülerek takılabilmesinde önemli bir ayrıntı teşkil eder. Böylece malzeme zarar görmeden değişim imkânı sağlanmış olur.

Derzli ofis bölme panellerinin arkasında çelikten galvaniz malzemesi kullanılarak bağlantı gerçekleştirilir. Panellerin içerisinde kullanılan taş yünü malzemesi ise ses yalıtımını sağlamaktadır.